Čarodějný rej:

jezdíme vždy v pátek. Autobus od MŠ odjíždí v 8:20 hod.

Projekty

Realizace projektu "Rekonstrukce kotelny - Plynová kotelna pro vytápění MŠ Doubrava" byla spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci programu  "Obnovy a rozvoje venkova Moravskoslezského kraje 2021". Výše spolufinancované částky z rozpočtu MSK činila  400 tis.Kč.

Doubravští šikulové v akci.

Projekt je podpořen Nadací OKD ve výzvě Pro region. Zaměřen je na volnočasové aktivity, keramické dílny propojující děti, mládež, dospělé a seniory obce Doubrava. Časové období realizace projektu je od 1.9.2023 do 31.8.2024.

Šablony IV na MŠ Doubrava.
Cílem projektu je poskytnutí personální podpory – školního asistenta - a realizace odborně zaměřeného tematického setkávání v mateřské škole. Aktivita umožňuje poskytnout na určité období větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.  Časové období projektu: 1.9.2022-31.8.2025. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

MAP IV ORP -Orlová

Projekt podporuje společné plánování a sdílení aktivit na celém území ORP Orlová za účelem zlepšení kvality místního vzdělávání ve školách, ale i u neformálních vzdělavatelů, větší zapojení rodičů do života škol, spolupráce zřizovatelů, pedagogů.

MAP IV ORP Orlová367 kB
OPVVV14 kB