Čarodějný rej:

jezdíme vždy v pátek. Autobus od MŠ odjíždí v 8:20 hod.

O škole

Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace je předškolní zařízení s dlouholetou tradicí. Je jediná v obci s kapacitou 35 dětí. Zřizovatel je Obec Doubrava.

Nachází se ve středu obce Doubrava. Je umístěna v opravené budově. Disponuje prostornými místnostmi, které dávají možnost netradičnímu uspořádání, vytváření pracovních center, míst k tělovýchovným činnostem a odpočinku. Zahrada je dostatečně velká, vybavená herními prvky, kde je možno najít místo jak ve stínu stromů, tak na sluníčku. Zahrada zasahuje plynule do oploceného lesíku, pod jehož stromy nachází dětská představivost ty správné možnosti k realizaci her  v přírodním prostředí.

Přilehlý vykládaný dvůr slouží svou zpevněnou plochou k jízdě na odrážedle, koloběžce, míčovým hrám a dalším aktivitám.

Zahrada slouží zároveň jako veřejně přístupné dětské hřiště také o sobotách, nedělích a letních prázdninách.

Okolí mateřské školy nabízí možnosti k vycházkám a pobytu v lese, na louce, na hřišti, u potůčku či rybníku.

V provozu jsou dvě třídy: Tygříci a Myšáci. Ve třídě Tygříků se vzdělávají děti starší, ve třídě Myšáků děti mladší.

Provozní doba mateřské školy je od 6,00 do 16,15 hodin.

5653 kB