Sportovní školky

probíhají každé úterý od 14:30-15:15 hod.

Karneval MŠ.

Zveme všechny děti a dospělé na karneval Pohádková show. Koná se ve čtvrtek 22.února v 15:30 hod v Národním domě v Doubravě. Rodiče připraví dětem masky a přijdou se svými dětmi do Národního domu. Čeká nás zábava, tanec, veselé losování.

Pokud někdo nemá zájem účastnit se karnevalu, vyzvedne si své dítě v běžné době (do 16:15 hod) z mateřské školy, která bude v provozu.

Plavání.

1. lekce plavání v bazénu v Karviné začíná v pátek 8.3.2024. Autobus odjíždí po 8:00 hod od MŠ. V MŠ se nasvačíme. Děti budou mít s sebou v batohu: plavky - podepsané, ručník-podepsaný, popř. koupací čepici, ale není nutná.

Školné.

Splatnost školného ve výši 300,- Kč/dítě/měsíc je vždy k 15. dni daného měsíce.

Vítejte v naší mateřské škole.

Mateřská škola se nachází v centru obce Doubrava. Jsme škola rodinného typu, která klade důraz na individuální rozvoj dítěte v příjemném a klidném prostředí obklopeném přírodou. Zákonní zástupci dětí mají možnost každodenní komunikace s pedagogy.

Školní vzdělávací program s názvem „Ve školce jsme rádi“ přispívá k tomu, aby dětský život byl prožit zdravě a radostně a děti se naučily postojům, které spočívají v úctě ke zdraví, lidem, prostředí a vzdělávání.

Mateřská škola působí jako právní subjekt, jehož součástí je školní jídelna. Školní jídelna poskytuje stravování dětem  mateřské školy, žákům a učitelům ZŠ v Doubravě, zaměstnancům OÚ Doubrava a seniorům obce Doubrava.

Foto 6